Strömbrytare Samling nautica

513295

STRÖMBRYTARE, 8 st., KOPPLINGSDOSOR, 3 st, delvis mässing, 1900-talets mitt

Slitage, färgrester

Diverse, Nautica/Technica, Samlingar

Rum 7

Strömbrytare Samling nautica

Budhistorik (6 bud)
3743416
2 400
3754888
3743416
1 700
3746901
1 600
3743416

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.