Skepps Clinomter Samling nautica

513293

SKEPPS CLINOMETER, - Eiwa Seiki Co Ltd - Japan Osaka, 1900-tal, mässing och koppar, höjd 34, bredd 43 cm

Bucklor, färgrester

Diverse, Nautica/Technica, Samlingar

Budhistorik (2 bud)

3748673
3744466

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.