Skeppsur och väggur

513288

SKEPPSUR, VÄGGUR, 2 st., 1900-talets första hälft, mässing resp träfodral, diameter ca 17,5-31 cm, nyckel finns

Skador

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Skeppsur och väggur

Budhistorik (3 bud)

3755503
450
3755006
3755006

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.