Bockbord furu

513282

BOCKBORD, furu, 1800-tal, låda i sargen, höjd 72, 107x75,5 cm

Mindre skador

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 12

Bockbord furu

Budhistorik (11 bud)
3754623
3754615
3754601
950
3754591
900
3754566
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.