Mia Malmlöf

513280

MIA MALMLÖF, nakenstudie, signerad Mia Malmlöf samt daterad -83, 58x41 cm, kol på papper

Konst, Teckningar

Fack 13

Mia Malmlöf

Budhistorik (1 bud)

3742503
2018-01-07 20:08:53

2018-01-14 kl 21:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.