Bellmanstolar

513277

STOLAR, 1 par, 1900-tal, s.k. Bellmanstolar, gråmålade, sitthöjd 45 cm

Slitage och märken

Möbler, Stolar

Rum 5

Bellmanstolar

Budhistorik (18 bud)
3754046
3754058
3754046
950
3753932
900
3754045
900

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.