Pottskåp

513276

POTTSKÅP, 17/800-tal, furu, dörrar och lådfront med rutmönstrad dekor, höjd ca 78, 46x39 cm

Senare nyckel fast i låset, slitage, fläckar och märken, renoverat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Pottskåp

Budhistorik (18 bud)
3751352
5 200
3751127
5 000
3748974
4 800
3751126
4 600
3748974
4 400

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.