Silverskedar

513266

MATSKEDAR, 8 st, silver, mestadels 1800-talets första hälft, bl a AG Carlberg, vikt ca 358 g

slitage, gravyr

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Silverskedar

Budhistorik (5 bud)
3750264
850
3753607
850
3750264
750
3753603
700
3750264

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.