Fåtöljer

513264

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, konstläder, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Fåtöljer

Budhistorik (3 bud)

3754189
3749792
3746095

Slutpris SEK:
36 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.