Hamnmotiv oljemålning

513262

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 5060 cm

Krackeleringar

Tavelvagn 3

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3753393
600
3752850

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.