Appliquer rokokstil

513259

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus, rokokostil, 1800-tal, förgylld brons, höjd ca 55 cm

Borrade för el

Diverse, Belysning, Metall

Appliquer rokokstil

Budhistorik (11 bud)
3753412
4 400
3752918
4 200
3753411
4 200
3752918
3752087
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.