Fartygsbelysning Samling nautica

513258

FARTYGSBELYSNING, 1900-talets mitt, mässing, glaskupa, höjd ca 35 cm

Bucklor, slitage

Diverse, Nautica/Technica, Samlingar

Budhistorik (2 bud)

3755435
3744122

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.