Wilhelm Wik Konkret konst

513256

WILHELM WIK (1897-1987): ''Mosaik'', signerad Wilhelm Wik, olja på duk, ca 35x27 cm

Wilhelm Wik Konkret konst

Budhistorik (12 bud)
3754087
1 600
3752585
3754086
1 400
3752585
1 300
3750252

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.