Livbåtskompass Samling nautica

513251

LIVBÅTSKOMPASS, 1900-talets första hälft, nakterhus med vätskekompass och fotogenbelysning, koppar och mässing, höjd 24, 22x19 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Nautica/Technica, Samlingar

Monter 17

Budhistorik (11 bud)
3755421
3755423
3755421
1 600
3750532
3750532

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.