Löwenthal herrarmbandsur kronograf

513248

LÖWENTHAL, armbandsur, nickel/chrome, ca 1930/40-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, svart urtavla med telemeterskala, diameter 40,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt kronograf, bakboett med skador, sprucket glas, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (18 bud)
3753816
4 400
3749878
4 200
3753811
4 200
3749878
3 400
3753512
3 200

Slutpris SEK:
4 400
400 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.