Peter Dahl färglitografi

513247

PETER DAHL (född 1934): Vid bardisken, signerad Peter Dahl, numrerad 65/375, färglitografi, ca 83x55 cm

Fack 33

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3753432
3754428
3753432
1 900
3754422
1 800
3753432
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.