Kompass Samling nautica

513245

KOMPASS, Anschütz Kiel, 1900-talets första hälft kardanupphängd, total diameter 30 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica, Samlingar

Rum 7

Kompass Samling nautica

Budhistorik (4 bud)

3756007
3756005
3753040
3745520

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.