Kompass Samling nautica

513237

KOMPASS, ''Sestrel'', Henry Browne & Son Ltd, no 12417/D/V, 1900-talets mitt, vägghängd, mässing och bemålad metall, höjd ca 17, längd från vägg 16 cm

Slitage, saknar delvis vätska

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica, Samlingar

Kompass Samling nautica

Budhistorik (13 bud)
3756501
3756499
1 400
3755987
1 300
3755987
3755962

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.