Lisa Rinnevou färglitografi

513233

LISA RINNEVUO (född 1972): Friendship, signerad Lisa Rinnevou, 158/225, färglitografi, ca 42,5x61,5 cm

Fack 10

Lisa Rinnevou färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3753304
3 400
3752593
3 200
3752522
3752591
2 800
3752522
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.