Erik Norberg skulptur

513227

ERIK NORBERG, skulptur, föreställande ren, skuret renhorn, signerad och daterad EN -67, höjd ca 9,5 cm

Konst, Skulpturer, Etnografica, Diverse

Monter 18

Erik Norberg skulptur

Budhistorik (14 bud)
3754326
900
3754315
850
3751375
3754313
3751375
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.