Vitrinskåp rokokostil

513223

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat i mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 143 cm

smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Vitrinskåp rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3752969
3749466
3744115
650
3742235
500
3742234

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.