Lennart Rodhe tusch

513222

LENNART RODHE (1916-2005): "Alper", monogramsignerad och daterad 12.1.62, a tergo signerad och daterad Lennart Rodhe alper 1962, tusch på papper, ca 12x16 cm

Rum 1

Lennart Rodhe tusch
Budhistorik (12 bud)
3753403
1 600
3753346
3753346
1 400
3753343
1 300
3750820

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.