Oidentifierad konstnär, Akvarell, monogramsignerad

513220

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö med figurer, monogramsignerad GP, akvarell på papper, ca 40 x 30 cm

något gulnat blad

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Budhistorik (7 bud)
3749198
1 800
3747396
1 700
3747216
3746816
950
3746168

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.