Sidobord/soffbord

513202

SIDOBORD/SOFFBORD, Sverige, 1900-talets mitt, skiva i rotfanér, höjd 58, längd 99 cm

smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Sidobord/soffbord

Budhistorik (3 bud)

3756259
3752414
3743261

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.