Saltskedar silver

513197

SALTSKEDAR, ca 62 st, silver, 1800/1900-tal, Sverige/England, delvis förgyllda

Silver

Monter 15

Saltskedar silver

Budhistorik (29 bud)
3749299
3 400
3750075
3 200
3749299
3747703
2 800
3745138
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.