Bordsarmatur empirestil 1800-tal

513186

BORDSARMATUR, 1800-talets mitt, empirestil, förgylld och patinerad brons, dekor i form av örnar, höjd inkl. skärm ca 48 cm

Smärre buckla

Belysning, Bordslampor, Diverse

Kundcenter

Budhistorik (5 bud)
3750080
8 000
3743765
5 000
3743683
3743286
3743028

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.