Sigrid Wahlström de Rougemont oljemålning

513177

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): blomsterstilleben, signerad och daterad Sigrid Wahlström 1932, olja på duk, 121x67 cm

Budhistorik (11 bud)
3751279
3752256
3751279
1 900
3750043
1 800
3749319
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.