Charles Roka oljemålning

513176

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80 x 64 cm

Rum 7

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3752410
3742165
3 800
3742165
3 400
3741664
3 200
3740967

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.