Miniatyrer Berndt Friberg

513173

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, Gustavsberg, 1970-tal, glaserat stengods, signerade Friberg och Gustavsbergs studio, höjd 1-11 cm

Keramik/Porslin, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Miniatyrer Berndt Friberg

Budhistorik (7 bud)
3750745
3 200
3750290
3743032
2 800
3743030
2 600
3743023

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.