Stemcups Kina 1800-tal

513168

STEMCUPS, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 14 cm, höjd ca 8 cm, träsocklar medföljer

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Stemcups Kina 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3751605
3 200
3751599
3748113
2 800
3748113
1 900
3751096
1 800

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.