Carl Gustaf Pilo hans art olja

513166

CARL GUSTAF PILO, hans art (1700-tal): Porträtt av konung Fredrik V av Danmark, olja på duk, ca 46x39 cm

Uppfodrad på pannå, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (43 bud)
3751981
15 500
3751973
15 000
3751977
15 000
3751973
14 500
3751954
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 407 EUR, 1 511 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.