Östen Nilsson karikatyrer

513163

ÖSTEN NILSSON, karikatyrmålningar, 2 st., föreställande Sif Ruud och Berndt Johansson, signerade och daterade 78 resp. 77, pastell, ca 58x46 resp. 57x42 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Östen Nilsson karikatyrer

Budhistorik (4 bud)

3751922
450
3750127
3750127
3740874

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.