Barskåp

513158

BARSKÅP, 1900-tal, ek, skuren dekor, invändigt med inredning, höjd ca 96, 39x75 cm

slitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Barskåp

Budhistorik (2 bud)

3751162
3750457

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.