Sekretär pyramidmahogny Karl Johan

513157

SEKRETÄR, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, troligen stockholmsarbete, 5 lådor samt skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 115, 110x52 cm, nycklar (4) medföljer

Fanerskador

Ändringar/tillägg
Nycklar (4) finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Budhistorik (21 bud)
3751550
1 600
3751519
3751549
1 400
3751519
1 300
3751548

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.