Hörnskåp

513155

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, allmoge, höjd 138 cm

slitage, renoverat, senare benställning, senare lås

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Hörnskåp

Budhistorik (10 bud)
3751904
750
3751881
700
3751743
650
3742708
600
3751742
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.