Gino Scarpa relief etsning

513154

GINO SCARPA (Italien, född 1924): Figurkomposition, signerad Scarpa, numrerad 145/150, etsning med relief, ca 41x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gino Scarpa relief etsning

Budhistorik (7 bud)
3752278
600
3751500
550
3752276
500
3751500
450
3751474

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.