Skåp barock sannolikt Tyskland

513152

SKÅP, barock, sannolikt Tyskland, skulpterad, invändigt med glashylla höjd 134 cm

kompletterad och omarbetad, mindre slitage

Ändringar/tillägg
Barockstil, troligen sent 1800-tal/1900-tal

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (8 bud)
3752249
5 400
3752248
5 200
3752244
5 000
3748416
3 400
3744145
3 200

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.