Spegel i nyrokoko

513131

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 78x89 cm

Slitage och skador

Speglar

Rum 2

Spegel i nyrokoko

Budhistorik (16 bud)
3751687
3751691
1 900
3751687
1 800
3751658
1 700
3751686
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.