Design Bruno Mathsson modell Pernilla

513129

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", vilfåtölj, Karl Mathsson, karmar i björk, sits av flätad sadelgjord, höjd ca 90, längd ca 174 cm

Slitage, skador, delvis brusten sadelgjord, saknar nackkudde

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Budhistorik (19 bud)
3751839
5 000
3751837
4 800
3751836
4 600
3751835
4 400
3751834
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.