Richard Ryan

513127

RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 312/350, litografier, ca 63x47 cm, oramade

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan

Budhistorik (11 bud)
3746928
3745876
1 800
3745743
1 700
3745429
1 600
3743571
1 300

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.