GAN

513126

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 402/475, ca 49,5x70 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

GAN

Budhistorik (10 bud)
3751765
3751749
1 900
3750327
1 800
3748869
1 700
3747744

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.