Bord

513121

BORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, delvis bronserad dekor av festonger och fleuroner, skiva i marmor, höjd ca 68, 52x95 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Bord

Budhistorik (20 bud)
3752199
3752186
2 800
3752186
2 600
3750268
2 400
3752185
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.