Barskåp

513120

BARSKÅP, nyklassicism, 1930/40-tal, bl.a. palisanderfanér, intarsia med medltida motiv, låda samt dörrar med bakomvarande barinredning med flyttbara hyllplan i glas, nyckel finns, höjd ca 163, 102x40 cm;
Citesintyg medföljer

Smärre slitage, blekta partier.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Barskåp

Budhistorik (32 bud)
3752161
9 200
3752173
9 000
3752161
8 400
3752156
8 200
3752152
8 000

Slutpris SEK:
9 200
836 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.