Per Julius färglitografi

513118

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt landskap, signerad P Julius, 74/90, färglitografi, ca 49x61 cm

Fack 18

Per Julius färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3751364
3742282
3741669

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.