Vitrinskåp 1800-talets andra hälft

513115

VITRINSKÅP 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med krön och låda i sargen, glashyllor, höjd inkl krön ca 210, 50x100 cm

slitager, löst krön

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Budhistorik (10 bud)
3775904
2 800
3768945
2 600
3768945
2 400
3768081
3761863

Slutpris SEK:
2 800
254 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.