Lanternor 2 st

513112

LANTERNOR, 2 st, omkring 1900, fotgenlampor, styrbord, barbord, bemålad zink samt plåt, höjd 54-59 cm

Skador och slitage, lanterna i zink saknar brännarglas

Nautica/Technica, Belysning

Hylla 1

Lanternor 2 st

Budhistorik (14 bud)
3752198
900
3751919
850
3751761
3751911
3751761
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.