Lytkor 6 st 1900-tal

513111

LYKTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, delvis bemålad plåt, höjd 28-39 cm

Slitage och skador

Diverse, Belysning

Lytkor 6 st 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
3751612
3751160
950
3750677
900
3750018
850
3747843

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.