Vettar 3 st

513108

VETTAR, 3 st, 1900-tal, bemålat trä, bl.a skrak, längd ca 43 cm

Skador och slitage

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Vettar 3 st

Budhistorik (20 bud)
3744185
5 200
3750337
5 000
3744185
4 800
3750336
4 600
3744185

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.