Vettar 2 st

513107

VETTAR, 2 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 43 cm

Skador och slitage

Diverse

Vettar 2 st

Budhistorik (14 bud)
3744184
3 400
3742933
3 200
3742933
3742188
1 400
3742188

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.