Madeleine Pyk

513106

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör med kvinna, signerad M Pyk, olja på duk, ca 62,5x62 cm
Proveniens: utställd på Galleri A Stora Nygatan 46 Stockholm

Krackelyr

Rum 6

Madeleine Pyk

Budhistorik (14 bud)
3752371
4 200
3752365
3 200
3749354
3747067
3747066

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.